Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Згідно аналізу попередньої інформації з дільниць Снітківської (Мурованокуриловецький район), Багриновецької (Літинський район), Клекотинської (Шаргородський район), Чернятинської (Калинівський район), Серебринецької (Могилів-Подільський район) сільських рад в обід проголосували, в середньому майже половина виборців.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Розбудова партії – спільна справа
2008-12-03 10:57:00

Розбудова партії – спільна справа

Вінницька обласна організація Єдиного Центру, яку очолює Сергій Пилипович Татусяк, вже понад півроку працює за принципом розбудови “піраміди власних інтересів”. Він дозволяє забезпечити зв’язок усіх учасників партійної структури, утворити єдиний “ланцюг” між ланками, починаючи з бази – первинного партійного осередку – і закінчуючи центральною владою. Тобто, всі працюють на єдиний результат, – відтак він буде більш ефективнішим, ніж коли б кожна ланка діяла відокремлено.

На сьогодні ВОО Єдиного Центру налічує 5331 члена – це один з найкращих кількісних показників серед усіх регіональних структур партії. Вінницька організація має найбільш розгалужену мережу первинних осередків у 27-ми районах та 5-ти містах обласного підпорядкування. Аби оперативно вирішувати внутріпартійні питання та реагувати на проблеми, що виникають, ВОО запроваджує селекторний режим роботи між районними, міськими та обласним осередками.
Перша селекторна нарада, на порядку денному якої стоятимуть питання розбудови вже згаданої “піраміди власних інтересів”, відбудеться 4 грудня о 12:00 в приміщенні “Укртелекому” м.Вінниці. У ній візьмуть участь: голова ВОО ЄЦ Сергій Татусяк, заступники голови, члени президії, у студіях районів та міст працюватимуть місцеві керівники та активісти.

Прес-служба ВОО Єдиного Центру

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"