Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Згідно аналізу попередньої інформації з дільниць Снітківської (Мурованокуриловецький район), Багриновецької (Літинський район), Клекотинської (Шаргородський район), Чернятинської (Калинівський район), Серебринецької (Могилів-Подільський район) сільських рад в обід проголосували, в середньому майже половина виборців.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Професіонали в лавах Єдиного Центру
2008-12-10 12:18:00

Професіонали в лавах Єдиного Центру

Вінницька обласна та Калинівська районна організації Єдиного Центру щиро вітають свого колегу Сидорука Володимира Степановича з визначною нагородою – присвоєння йому почесного звання “Заслужений будівельник України”. Цим званням Володимира Сидорука за вагомі трудові здобутки відзначив Президент України Віктор Ющенко своїм указом від 5 грудня 2008 року.

Володимир Степанович вже 10 років очолює підприємство ТОВ “Калинівський ЕЗДМ”, яке спеціалізується на виробництві деревних матеріалів для будівництва і власне на самому будівництві. Зокрема Калинівське БМУ під вправним керівництвом В.Сидорука звело чимало житлових будинків у районі, а нині на замовлення місцевої влади облаштовує сміттєзвалище. Одночасно на території заводу споруджується ще один виробничий цех, а це в майбутньому – нові робочі місця для мешканців району.
Щоправда на сьогодні підприємство, як вся будівельна галузь країни, потрапила в лабети економічної кризи, відтак змушене було скоротити робочий тиждень та відправити частину робітників у 10-денну неоплачувану відпустку.
Попри це Володимир Сидорук як керівник заводу забезпечує повну та своєчасну виплату заробітної платні 430 працівникам. На території заводу для них також працює їдальня з пільговими цінами, а робітників з довколишніх сіл на роботу возить автобус коштом підприємства.
Окрім професійної зайнятості, Володимир Степанович ніколи не стояв осторонь суспільно-політичного життя в регіоні. Цього року він очолив районну організацію Єдиного Центру, до якого прийшов разом з командою однодумців із партії промисловців і підприємців. Під прапором Єдиного Центру В.Сидорук нині згуртував понад 100 калинівчан. Разом з тим він є депутатом районної ради, працюючи у якій, має можливість відстоювати інтереси усіх калинівчан і допомагати у вирішенні їх життєво важливих проблем.
Вдома ж на великого працелюба завжди чекають люблячі дві доньки та дружина, яка теж працює в сфері будівництва.
Вінницька обласна та Калинівська районна організації Єдиного Центру бажають Володимиру Степановичу ще багато таких високих нагород. Адже бути будівельником означає бути творцем, зодчим нового і красивого. Водночас це й велика відповідальність, адже ваші творіння призначені не лише сучасникам, а й нащадкам.
Тож бажаємо Вам здоров\'я, наснаги, впевненості у власних силах. Віримо, що Ваш професіоналізм буде спрямований у важливе русло розбудови нашої держави.

Прес-служба ВОО Єдиного Центру

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"