Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Згідно аналізу попередньої інформації з дільниць Снітківської (Мурованокуриловецький район), Багриновецької (Літинський район), Клекотинської (Шаргородський район), Чернятинської (Калинівський район), Серебринецької (Могилів-Подільський район) сільських рад в обід проголосували, в середньому майже половина виборців.

Новинавсі друкуватиДрукувати

За молоддю - майбутнє!
2010-03-09 12:54:00

За молоддю - майбутнє!

На минулому тижні тижні в Хмільницькому окружному секретаріаті, як в місті Хмільнику, так і в Хмільницькому районі було створено молодіжне крило партії Єдиний Центр.

Протягом останнього часу молоді партійці виступали ініціаторами та реалізовували цілу низку спільних заходів. Ця робота зблизила їх, створилась команда молодих єдиноцентристів - однодумців. Вирішили на досягнутому не зупинятися,а йти вперед.
На засіданнях президій були прийняті одностайні рішення про створення молодіжного крила.
Дивлячись на позитивні результати роботи і зацікавленість самої молоді, старші члени партії побажали їм й надалі бути згуртованими, приймати спільні рішення та доводити свою відданість справі,якою бажають займатися.
Перед собою молоді люди ставлять такі задачі: розбудова партії, активна участь в усіх акціях та заходах, які проводить наша політична партія та допомога в підготовці до проведення місцевих виборів.
Хмільницький окружний секретаріат надалі буде інформувати про роботу наших “молодіжок”.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"