Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Згідно аналізу попередньої інформації з дільниць Снітківської (Мурованокуриловецький район), Багриновецької (Літинський район), Клекотинської (Шаргородський район), Чернятинської (Калинівський район), Серебринецької (Могилів-Подільський район) сільських рад в обід проголосували, в середньому майже половина виборців.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр – за розвиток села
2010-03-09 14:19:00

Єдиний Центр – за розвиток села

Днями в Немирівському районі за ініціативі голови районної партійної організації Єдиного Центру, першого заступника голови РДА Коновалова Станіслава Васильовича започатковано нову форму роботи з активом місцевих громад та первинних партійних осередків.

В смт.Ситківці зїхався актив 4 сільських громад для яких було проведено одразу два заходи громадськими організаціями які Станіслав Васильович очолює в районі.
Міжнародним товариством „Україна-Польша-Німеччина” був проведений семінар „Розвиток місцевих громад – Европейський шлях розвитку”, який провели заступник голови обласного осередку Кавунець Андрій та заступник директора Товариства Василь Сосюк.

Також громадською організацією „Науково-практична Рада розвитку Немирівського району” було проведено науково-практичний семінар «Питання розвитку самоврядування в контексті конституційної реформи та покращення інвестиційної діяльності в Немирівському районі”.

У жвавій дискусії командою Станіслава Васильовича, а він не один приїхав на данній захід, а разом з одно партійцями - начальником управління економіки, начальником районного відділу ЖКХ, працівниками інших відділів РДА було надані відповіді на численні запитання та намічені заходи для практичного вирішення.

Однак найбільшим відкритим та непростим питанням, за вирішення якого береться партійна команда единоцентристів Немирівщини – це питання транспортного забезпечення громад Немирівського району.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"