Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Згідно аналізу попередньої інформації з дільниць Снітківської (Мурованокуриловецький район), Багриновецької (Літинський район), Клекотинської (Шаргородський район), Чернятинської (Калинівський район), Серебринецької (Могилів-Подільський район) сільських рад в обід проголосували, в середньому майже половина виборців.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Вшанування великого Кобзаря
2010-03-11 17:37:00

Вшанування великого Кобзаря

10 березня в приміщенні Тульчинського ВПУ-41 за участю членів Тульчинського районного осередку Єдиного Центру та голови міської організації Андрія Кривцуна відбулись урочистості з нагоди 196-ої річницю від дня народження Тараса Шевченка.

На початку заходу голова Тульчинської міської організації Єдиного Центру Андрій Кривцун сказав: “В цей знаменний для всіх українців день, переглядаючи «Кобзар», я вкотре переконався, наскільки пророчим було слово Шевченка, і на скільки яскраво зображена сучасна ситуація у нашій державі. Дійсно, нема гіршого пана ніж свій пан! Наше «вельмишановне панство», на словах думаючи про народ, на ділі думає про себе, про свої власні амбіції, банківські рахунки тощо. А народ поки що терпить, і, мабуть, скоро терпець його урветься. Це вже може вилитися у грандіозну трагедію, а то й у чергову втрату незалежності.

Вихід з цієї ситуації один – подолання байдужості нашого народу. А байдужість, як відомо, є головним злочином для життя суспільства. Найгучніші злочини історії людства відбувалися з мовчазної згоди байдужих та переляканих співгромадян.

Ми, партійці Єдиного Центру, повинні змінити існуюче ставлення громадян до подій, що відбуваються в державі, бо тільки від їх активності та відповідальності залежить майбутнє нашої держави, майбутнє наших дітей”.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"