Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Згідно аналізу попередньої інформації з дільниць Снітківської (Мурованокуриловецький район), Багриновецької (Літинський район), Клекотинської (Шаргородський район), Чернятинської (Калинівський район), Серебринецької (Могилів-Подільський район) сільських рад в обід проголосували, в середньому майже половина виборців.

Новинавсі друкуватиДрукувати

24-ті роковини Чорнобильської катастрофи: єдиноцентристи застерігають від нових загроз!
2010-04-27 15:35:00

24-ті роковини Чорнобильської катастрофи: єдиноцентристи застерігають від нових загроз!

Україна вшановує пам’ять жертв Чорнобильської катастрофи. Єдиноцентристи Тиврівської районної партійної організації взяли участь в урочистостях, присвячених 24-ій річниці Чорнобильської катастрофи.

 Сергій Очеретний – керівник Немирівського окружного секретаріату Єдиного Центра на зібрані тиврівської громади біля пам’ятника чорнобильцям звернув увагу присутніх до сучасних проблем ядерної галузі – накопичення радіоактивних відходів і подовження терміну експлуатації реакторів.

Сергій Очеретний зазначив: «Україна, не подолавши наслідки катастрофи на ЧАЕС, створює нові ядерні загрози. Плани, згідно з якими у 2020 році 80% реакторів на АЕС, мають працювати у терміни, що перевищують проектні, створить додаткову небезпеки для населення та довкілля. З огляду на енергетичну безпеку України, немає підстав для продовження роботи фізично і морально застарілих реакторів. Тому керівництво країни має терміново розробити державну програму, яка б забезпечила нормальне функціонування об’єктів енергетичної галузі і подбати про безпеку громадян».

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"