Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Згідно аналізу попередньої інформації з дільниць Снітківської (Мурованокуриловецький район), Багриновецької (Літинський район), Клекотинської (Шаргородський район), Чернятинської (Калинівський район), Серебринецької (Могилів-Подільський район) сільських рад в обід проголосували, в середньому майже половина виборців.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Велопробіг до Дня Перемоги – у Вінниці
2010-04-28 14:49:00

Велопробіг до Дня Перемоги – у Вінниці

В рамках велопробігу пам'яті, присвяченого 65-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні велосипедисти завітали до Вінниці.


 

Хто не пам'ятає минулого, той не має майбутнього. Цей відомий вислів став свроєрідним девізом велопробігу пам’яті, який стартував 24 квітня на Тернопільщині. Маршрут пролягатиме по території України, Білорусі та Росії. Завершершення пробігу відбудеться 7-8 травня у Москві, де спортсмени 9 травня приймуть участь у Параді до дня Перемоги і цього ж дня повернуться потягом додому. Події цих двох тижнів будуть відображені у фільмі і назавжди увійдуть в історію книги, присвяченої 65-й річниці цього пам'ятного дня.

Ініціатором велопробігу пам'яті виступив Руський Культурний Центр Тернопільської області. Але сама ідея не перетворилася б в реальність без підтримки та фінансування. Дуже приємно, що знайшлися люди, яким не байдуже наше минуле та майбутне. Страховим та організаційним партнером виступила СК «Оранта-життя», партнером по супроводу учасників по Україні — партія «Єдиний Центр».

Життя не стоїть на місці, воно триває, і ми маємо шанувати світлу пам'ять загиблих у цій жорстокій війні. Наше завдання — пам'ятати помилки минулого, щоб не допустити їх у майбутньому. Не має різниці, якої ти національності, толерантність, повага та співчуття — ось ті якості, які мають бути пріорітетними для сучасної людини.


 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"