Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Згідно аналізу попередньої інформації з дільниць Снітківської (Мурованокуриловецький район), Багриновецької (Літинський район), Клекотинської (Шаргородський район), Чернятинської (Калинівський район), Серебринецької (Могилів-Подільський район) сільських рад в обід проголосували, в середньому майже половина виборців.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Вітаємо з Днем Святого Миколая!
2008-12-18 14:21:00

Вітаємо з Днем Святого Миколая!

Дорогі вінничани! Любі діти та шановні дорослі! Щиро вітаємо вас з Днем Святого Миколая – одним з найсвітліших і найрадісніших свят усього християнського люду. Це добре й веселе свято є найпершим із різдвяних та новорічних свят, яке традиційно уже уособлює в собі початок величного вселенського Новоріччя.

Водночас День Святого Миколая – це своєрідний символ людської надії і віри у краще майбутнє, прикрашене теплими дитячими посмішками. Саме для дітей це свято завжди було особливим, адже, за їхніми найщирішими переконаннями, саме в День Святого Миколая здійснюються найпотаємніші й найфантастичніші мрії, добрі справи і задуми. А ще в цей день діти звикли отримувати найкращі для них подарунки. Приємно, що ця добра традиція – приносити малюкам радість – все більше вкорінюється у нашому житті.
З нагоди цього свята хлопчики та дівчатка Вінниччини безперечно отримають від дорослих чимало приємних сюрпризів і подарунків. Вінницька обласна організація Єдиного Центру також подбала про те, щоб День Святого Миколая пройшов у нас під добрим знаком людської уваги до дитини. Ми повсякденно повинні думати про майбутнє незалежної України, а це майбутнє завжди починається з дитини.
Особливу увагу слід приділяти тим, хто позбавлений батьківського піклування або мешкає в будинках-інтернатах чи притулках. Всі вони – наші діти, і ми, дорослі, повинні робити все від нас залежне, щоб вони були максимально повно охоплені увагою. Не забуваймо, що кожен з нас, дорослих, є своєрідним помічником Миколая. Спільними зусиллями зробімо все, щоб цей Святий прийшов до кожної вінницької дитини.
Щиро вітаємо усіх мешканців Вінниччини, а передусім її найменших представників – дітей з Днем Святого Миколая! Бажаємо усім вам міцного здоров’я, добра, щастя, благополуччя і світлої радості в кожній оселі!

З повагою
Вінницька обласна організація
Єдиного Центру

Прес-служба ВОО Єдиного Центру

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"