Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Згідно аналізу попередньої інформації з дільниць Снітківської (Мурованокуриловецький район), Багриновецької (Літинський район), Клекотинської (Шаргородський район), Чернятинської (Калинівський район), Серебринецької (Могилів-Подільський район) сільських рад в обід проголосували, в середньому майже половина виборців.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Вінницький Єдиний Центр закликає владу не призначати не погоджених з громадою кандидатур
2014-04-09 12:37:00

Вінницький Єдиний Центр закликає владу не призначати не погоджених з громадою кандидатур

Влада повинна погоджувати з громадою кандидатури на керівні посади в області і не провокувати громадського протистояння в регіоні. Про це заявили у Вінницькій обласній організації Єдиного Центру.

Близько 50 громадських активістів зібрались біля входу в Вінницьке вище професійне училище Департаменту Державної служби охорони при МВС України. Активісти вимагали звільнити нового начальника училища міліції, який був начальником Голосіївського райвідділку під час подій на Майдані в Києві. Коли жодних домовленостей досягнуто не було активісти підпалили шини на проїжджій частині, що спровокувало задимленість в районі. Після цього за інформацією ЗМІ, новий начальник таки написав заяву на звільнення.

 

«Закликаємо владу більше не призначати не погоджених з громадою кандидатур. Чиновники повинні врешті решт зрозуміти, що часи підкилимних домовленостей, пристроювання своїх людей мають залишитися у минулому. Такі дії завжди збурюватимуть активістів, які не за це стояли на Майдані», - наголосили єдиноцентристи.

 

«У такий складний для країни час ніхто не має права збурювати ситуацію в середині країни. Громада сама повинна визначати, або у крайньому випадку погоджувати, осіб яких вона хоче бачити на керівних посадах в області», - вважають партійці обласного Єдиного Центру.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"