Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Згідно аналізу попередньої інформації з дільниць Снітківської (Мурованокуриловецький район), Багриновецької (Літинський район), Клекотинської (Шаргородський район), Чернятинської (Калинівський район), Серебринецької (Могилів-Подільський район) сільських рад в обід проголосували, в середньому майже половина виборців.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр Вінниччини вимагає недопущення провокацій в регіоні
2014-05-07 12:42:00

Єдиний Центр Вінниччини вимагає недопущення провокацій в регіоні

Єдиноценристи області стурбовані великою кількістю повідомлень місцевих ЗМІ, щодо можливого загострення ситуації і поширення сепаратистських рухів в регіоні. Про це заявили у Вінницькій обласній організації Єдиного Центру.

За офіційною інформацією на території Вінниці виявлено анонімні листівки провокативного змісту. У них невідомі закликають озброюватись та формувати військові резерви. За твердженням ОДА влада альтернативної організації резервістів у області не проводить. Крім того в ЗМІ поширюються повідомлення про прибуття на територію області підозрілих осіб, які намагатимуться дестабілізувати ситуацію в регіоні.

 

Сьогодні практика показує, що жодні сепаратистські мітинги не є можливими без підтримки їх владними структурами в середині області. Так було в Харкові і Одесі де постраждало і загинуло багато людей і в Луганській і Донецькій областях де це продовжується.

 

Вінницькі єдиноценристи закликають усі сили області: владу, силові структури, політичні партії, громадські організації не провокувати і не загострювати ситуацію в регіоні, у таких іграх можна як мінімум втратити людські життя, а як максимум – країну.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"