Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Згідно аналізу попередньої інформації з дільниць Снітківської (Мурованокуриловецький район), Багриновецької (Літинський район), Клекотинської (Шаргородський район), Чернятинської (Калинівський район), Серебринецької (Могилів-Подільський район) сільських рад в обід проголосували, в середньому майже половина виборців.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Вінницький Єдиний Центр: Зростаюче безробіття є однією із першочергових проблем області
2014-05-14 12:08:00

Вінницький Єдиний Центр: Зростаюче безробіття є однією із першочергових проблем області

Обласна влада повинна негайно і серйозно зайнятися проблемою зростаючого безробіття в області. Про це заявили у Вінницькій організації Єдиного Центру.

За інформацією Вінницької служби зайнятості за 1 квартал 2014 року ризик істотного зростання безробіття є досить високим. А в квітні 2014 року реєстрація безробітних в Україні зросла на 33 % порівняно з квітнем минулого року.  

 

Єдиноцентристи закликають владу до негайного вжиття заходів, щодо зниження безробіття в регіоні. У першу чергу необхідно використати усі можливості щодо збільшення робочих місць на державних підприємствах.

 

Крім того обласні фахівці служби зайнятості повинні постійно досліджувати пропозиції роботодавців і вживати заходів щодо своєчасного навчання шукачів роботи потрібним спеціальностям, а за необхідності перенавчати. Також безробітним можна пропонувати тимчасові оплачувані громадські роботи.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"