Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Згідно аналізу попередньої інформації з дільниць Снітківської (Мурованокуриловецький район), Багриновецької (Літинський район), Клекотинської (Шаргородський район), Чернятинської (Калинівський район), Серебринецької (Могилів-Подільський район) сільських рад в обід проголосували, в середньому майже половина виборців.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Вінницький Єдиний Центр: Влада зобов’язана негайно припинити зловживання в Укравтодорі
2014-05-19 13:22:00

Вінницький Єдиний Центр: Влада зобов’язана негайно припинити зловживання в Укравтодорі

Вінницький Єдиний Центр вимагає від місцевої і центральної влади проведення реформ в Укравтодорі і припинення зловживань. Кожен громадянин знає, що це підприємство слугує «кормушкою» для чиновників – корупціонерів. Про це заявили у Вінницькому Єдиному Центрі.

За повідомленням прес-служби прокуратури Вінницької області було проведено перевірку дотримання посадовими особами Служби автомобільних доріг області вимог чинного законодавства. До суду подано позов про визнання недійсними конкурсних торгів і розірвання договору, укладеного з одним з приватних підприємств. Вартість договору склала 40 млн. грн.

 

Посадові особи визнали переможцем конкурсних торгів на капітальний ремонт дороги загального користування підприємство, яке, згідно поданої звітності, було збитковим і фінансово неспроможним виконати дані роботи.

 

Єдиноценристи вважають, що Укравтодор потрібно ґрунтовно реформувати або ліквідувати. Корупційні схеми, за якими розкрадаються державні кошти мають бути негайно припинені, а винні посадові особи притягнуті до відповідальності.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"