Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Згідно аналізу попередньої інформації з дільниць Снітківської (Мурованокуриловецький район), Багриновецької (Літинський район), Клекотинської (Шаргородський район), Чернятинської (Калинівський район), Серебринецької (Могилів-Подільський район) сільських рад в обід проголосували, в середньому майже половина виборців.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Вінницький Єдиний Центр: Корупція в органах влади має бути розслідувана і подолана
2014-05-30 14:43:00

Вінницький Єдиний Центр: Корупція в органах влади має бути розслідувана і подолана

Вінницькі єдиноцентристи вважають, що одним із основних завдань влади має стати подолання корупції. Семе проти цього стояли на Майдані, саме цього чекає все суспільство від нової влади. Про це заявили в Вінницькій обласній організації Єдиного Центру.

За інформацією місцевих активістів Майдану в області  будуть створені робочі групи з працівників МВС, прокуратури, СБУ, КРУ, журналістів, юристів та активістів Громадянського сектору Майдану, які займуться спільним розслідуванням справ, пов’язаних зі справами «постачальників тітушок» на київський Майдан та розслідуванням зловживань і корупції у сфері охорони здоров’я.

 

У Єдиному Центрі закликають всіх мешканців, які мають будь-яку інформацію про згадані злочини звертатися до правоохоронців. «Лише згуртувавшись усі разом ми зможемо добитися від влади ефективних кроків на шляху до подолання корупції», - вважають вінницькі партійці.  

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"