Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Згідно аналізу попередньої інформації з дільниць Снітківської (Мурованокуриловецький район), Багриновецької (Літинський район), Клекотинської (Шаргородський район), Чернятинської (Калинівський район), Серебринецької (Могилів-Подільський район) сільських рад в обід проголосували, в середньому майже половина виборців.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Вінницький Єдиний Центр: Влада повинна припинити незаконну розробку родовищ
2014-06-05 15:27:00

Вінницький Єдиний Центр: Влада повинна припинити незаконну розробку родовищ

Єдиний Центр закликає владу припинити незаконну розробку родовищ у Вінницькій області. Адже це не лише розкрадання природніх ресурсів держави і непоправна шкода навколишньому середовищу, але й небезпека для людського життя. Про це заявили у Вінницькій обласній організації партії.

За інформацією ЗМІ у Вінницькій області під час перевірок інспекторами теруправління Держгірпромнагляду були виявлені факти самовільних розробок шахт пиляного вапняку.

 

Єдиноцентристи нагадують, що навесні ця проблема вже призвела до надзвичайної ситуації: внаслідок провалів земної поверхні було зруйновано два житлових будинки в районі самовільної розробки шахти пиляного вапняку Сапіжанка 2.

 

«Закликаємо органи місцевої влади, та прокуратури вжити заходів по консервуванню шахт та заборони самовільної розробки родовищ корисних копалин. Через порушення технологій видобутку може в будь-який момент статись обвал. Кілометрові копальні проходять під трасою державного значення Немирів-Могилів-Подільський та приватними будинками», - наголосили партійці.

 

Також Єдиний Центр звертається до мешканців тих населених пунктів, де ведеться незаконний видобуток корисних копалин, з вимогою припинити нелегальні роботи аби вберегти своє життя та життя інших людей.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"