Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Згідно аналізу попередньої інформації з дільниць Снітківської (Мурованокуриловецький район), Багриновецької (Літинський район), Клекотинської (Шаргородський район), Чернятинської (Калинівський район), Серебринецької (Могилів-Подільський район) сільських рад в обід проголосували, в середньому майже половина виборців.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Вінницький Єдиний Центр: Кількість підприємств, які вироблятимуть сертифіковані бронежилети має бути збільшено
2014-06-26 12:14:00

Вінницький Єдиний Центр: Кількість підприємств, які вироблятимуть сертифіковані бронежилети має бути збільшено

За офіційною інформацією більше чотирьохсот бійців Вінницького батальйону територіальної оборони несуть службу в зоні АТО. На даний час у розпорядженні бійців лише 70 бронежилетів, які придбали родичі солдатів і небайдужі активісти. Також не вистачає спальних мішків, теплого одягу, приборів нічного бачення, тепловізорів.

Єдиноцентристи нагадують, що вже більше місяця тому обласна рада виділила 1млн. 700 тис грн. на придбання бронежилетів. Як виявилося ці гроші не використані до цього часу. Єдине вінницьке підприємство монополіст, яке виготовляє сертифіковані бронежилети завантажене замовленнями Міноборони на 17000 бронежилетів і виготовляє їх близько 250 за добу. Тому поки виготовити бронежилети для Вінницьких бійців не може.

 

Єдиний Центр закликає владу усунути усі бюрократичні перепони і вжити усіх заходів для забезпечення бійців АТО усім необхідним, зокрема бронежилетами. Потрібно, принаймні, оперативно розширити кількість підприємств, які виготовлятимуть сертифікований продукт.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"