Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Згідно аналізу попередньої інформації з дільниць Снітківської (Мурованокуриловецький район), Багриновецької (Літинський район), Клекотинської (Шаргородський район), Чернятинської (Калинівський район), Серебринецької (Могилів-Подільський район) сільських рад в обід проголосували, в середньому майже половина виборців.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Вінницький Єдиний Центр: Керівники підприємств, які відмовляються надати техніку для АТО мають понести покарання
2014-08-11 13:10:00

Вінницький Єдиний Центр: Керівники підприємств, які відмовляються надати техніку для АТО мають понести покарання

Вінницькі єдиноцентристи засуджують позицію 15 місцевих підприємств, які не хочуть виконувати свій обов’язок і відмовляються надати техніку для потреб ЗСУ. Про це заявили в обласному партійному осередку.

За інформацією Вінницького обласного військкомату 15 місцевих підприємств, саботують указ президента №607 / 2014 «Про часткову мобілізацію» і постанову уряду № 1921 «Про військово-транспортних обов'язках». Компанії не поспішають віддавати техніку для потреб Збройних сил.

 

У той час коли на сході, щодня захищаючи Україну гинуть молоді хлопці, а весь народ хто чим може допомагає військовим. У нас є такі керівники підприємств, які ставлять на перше місце свої меркантильні бажання і власну вигоду. Вони забувають, що якщо не захистити східні рубежі держави, ми ризикуємо пропустити ворога і до Вінничини.

 

«Закликаємо правоохоронні органи і громадськість дати належну оцінку таким діям керівників підприємств. Суспільство має оцінити їх позицію», - вважають обласні партійці.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"