Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Згідно аналізу попередньої інформації з дільниць Снітківської (Мурованокуриловецький район), Багриновецької (Літинський район), Клекотинської (Шаргородський район), Чернятинської (Калинівський район), Серебринецької (Могилів-Подільський район) сільських рад в обід проголосували, в середньому майже половина виборців.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Вінницькі єдиноцентристи закликають Міносвіти і правоохоронні органи вжити усіх заходів щодо запобігання корупції у ВНЗ
2014-08-26 12:54:00

Вінницькі єдиноцентристи закликають Міносвіти і правоохоронні органи вжити усіх заходів щодо запобігання корупції у ВНЗ

Міністерство освіти має зробити висновки за результатми перевірок прокуратурою вищих навчальних закладів Вінничини. Про це заявили в обласній організації Єдиного Центру.

За повідомленням прокуратури Вінниччини було проведено ряд перевірок щодо забезпечення прав молоді на здобуття вищої освіти, запобігання фактам корупції та хабарництва при вступі до вищих навчальних закладів та отриманні документів про освіту. У діяльності навчальних закладів виявлено багато порушень

 

У Єдиному центрі зазначають, що деякі з виявлених порушень можуть свідчити про корупційну діяльність працівників ВНЗ, що є абсолютно неприйнятим, особливо після подій Євромайцдану. Адже саме проти корупції піднявся український народ.

 

Єдиноцентрристи закликають Міносвіти і правоохоронні органи вжити усіх заходів щодо запобігання корупції у ВНЗ  «Також звертаємось до мешканців не боятись і повідомляти про випадки хабарництва правоохоронцям. Усім суспільством ми повинні видавлювати це явище з нашої землі», - вважають обласні партійці.     

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"