Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Згідно аналізу попередньої інформації з дільниць Снітківської (Мурованокуриловецький район), Багриновецької (Літинський район), Клекотинської (Шаргородський район), Чернятинської (Калинівський район), Серебринецької (Могилів-Подільський район) сільських рад в обід проголосували, в середньому майже половина виборців.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Вінницькі єдиноцентристи закликають мешканців записуватись у місцеву самооборону і допомагати силовикам
2014-09-23 15:36:00

Вінницькі єдиноцентристи закликають мешканців записуватись у місцеву самооборону і допомагати силовикам

У Вінницькому Єдиному центрі закликають мешканців записуватись у ряди місцевої самооборони і допомагати патрулювати силовикам магістральні шляхи прикордонних з Придністров'ям районів Вінниччини. Про це заявили в обласному осередку партії.

За повідомленням МВС у області вже працюють спільні пости міліції, прикордонників та самооборони. Додаткові зміцнення і блокпости з'явилися в пунктах перетину держкордону в прикордонних Могилеві-Подільському, Ямполі та Піщанці.

 

Основним завданням таких блокпостів є перевірка документів у громадян, виявлення зброї, боєприпасів, наркотичних засобів, які можуть ввозитися через кордон, а також перевірка документів у громадян. Тепер крім правоохоронців і прикордонників службу на блокпостах несуть представники місцевої самооборони.

 

У Єдиному Центрі закликають мешканців записуватись у добровольчі загони, будувати і зміцнювати блокпости, укріпляти підходи до селищ, робити групи оборони, допомагати міліції і військовим.

 

«Сьогодні завданням влади і мешканців є убезпечення себе від терористичної загрози із сторони Придністров’я  забезпечення миру і спокою в нашій області», наголосили вінницькі єдиноцентристи. 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"