Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Згідно аналізу попередньої інформації з дільниць Снітківської (Мурованокуриловецький район), Багриновецької (Літинський район), Клекотинської (Шаргородський район), Чернятинської (Калинівський район), Серебринецької (Могилів-Подільський район) сільських рад в обід проголосували, в середньому майже половина виборців.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Вінницький Єдиний Центр підтримує проведення Міжнародного літературного фестивалю Intermezzo
2014-09-24 15:08:00

Вінницький Єдиний Центр підтримує проведення Міжнародного літературного фестивалю Intermezzo

Вінницькі єдиноцентристи підтримують проведення Міжнародного літературного фестивалю Intermezzo. Про це повідомили в обласному осередку партії.

Наприкінці травня 2015 року Центр літературної освіти планує провести провести у Вінниці І Міжнародний літературний фестиваль Intermezzo. Захід буде присвячено постаті видатного українського письменника Михайла Коцюбинського, який 150 років тому народився у славному місті Вінниця. Назва фестивалю співзвучна з одним із найвідоміших творів письменника та втілює найкращі риси митця.

 
Фестиваль Intermezzo покликаний прислухатися і говорити, артикулювати соціальні проблеми засобами мистецтва, залучати широкі кола фахівців та зацікавлену аудиторію до активної трансформації українського суспільства.

 
Єдиноцентритси зазначають, що фестиваль може стати визначною подією, адже організатори наголосили на тому, що хочуть залучити до участі не лише літераторів, а й кінорежисерів, сценаристів, музикантів, художників, громадських діячів.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"