Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Згідно аналізу попередньої інформації з дільниць Снітківської (Мурованокуриловецький район), Багриновецької (Літинський район), Клекотинської (Шаргородський район), Чернятинської (Калинівський район), Серебринецької (Могилів-Подільський район) сільських рад в обід проголосували, в середньому майже половина виборців.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Вінницький Єдиний Центр закликає мешканців підтримати акцію «Місія добра»
2014-10-02 09:51:00

Вінницький Єдиний Центр закликає мешканців підтримати акцію «Місія добра»

Вінницькі єдиноцентристи звертаються до мешканців і організацій області долучитися до всебічної допомоги людям, які потрапили у важкі життєві обставини. Акція буде проходити з 1 жовтня по 1 листопада 2014 року. Пункт прийому благодійної допомоги знаходиться у Ладижині

Суть даної акції це надання всебічної допомоги і підтримки місцевим організаціям Товариства Червоного Хреста України у зборі благодійних внесків, продовольства, одягу, взуття, ліків, засобів гігієни, будівельних матеріалів для соціально-побутової допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, їх сім’ям, переселенцям з Автономної Республіки Крим, Східної України та постраждалим в районах проведення АТО.

 

Партійці закликають мешканців не залишатись осторонь і долучитись до акції хто чим зможе допомогти.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"