Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Згідно аналізу попередньої інформації з дільниць Снітківської (Мурованокуриловецький район), Багриновецької (Літинський район), Клекотинської (Шаргородський район), Чернятинської (Калинівський район), Серебринецької (Могилів-Подільський район) сільських рад в обід проголосували, в середньому майже половина виборців.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр - це результат порозуміння політиків і громадян
2008-11-04 18:57:00

Єдиний Центр - це результат порозуміння політиків і громадян

3 початком осені активізувалася політична діяльність в країні – український парламент повернувся з канікул. I вже в перший день своєї роботи народні обранці показали, що для них нічого не варті загальнолюдські моральні цінності та конституційні норми. Своїми домовленостями, вчорашні непримиренні вороги ще раз довели, що вони керуються не ідеологічними засадами чи інтересами своїх виборців, а лише бажанням отримати владу будь-якою ціною.

Тому Україні як ніколи потрібна альтернатива – нова, кардинально відмінна від решти сила. На сьогодні такою політичною силою в Україні є Єдиний Центр. Ми – молода політична сила, але у цьому наша перевага: усе нове не заангажоване пережитками, має потужний кадровий та ресурсний потенціал, i, врешті, найголовніше – нове живе сучасними ідеалами, впевнено проектуючи їх у майбутнє.
Єдиний Центр пропонує гуртуватися тим людям, які давно відчувають необхідність об’єднання зусиль задля подолання хаосу у державі. Вже сьогодні до лав партії вступили представники понад 50 різних політичних сил. Перед нами не стоїть завдання якомога швидше набрати велику кількість людей. Наша мета – згуртувати найбільш авторитетних, відповідальних i патріотичних громадян, серед яких кожен в міру своїх можливостей допомагав би привести рівень життя в Україні до європейських стандартів та забезпечити стабільність i впевненість у майбутньому. Ми прагнемо дати поштовх громадянам України до об’єднання в політичну націю нового формату – націю інтелектуальну, культурну та підприємливу – націю-лідера.
Але це не зможе стати реальністю без щоденної копіткої праці кожного українця. Основу цій меті Єдиний Центр закладає вже сьогодні, прислухаючись до слів кожної людини, намагаючись посприяти покращенню її добробуту.
Політична платформа Єдиного Центру вже стала близькою i зрозумілою значній частині українців. Вони почали об’єднуватися під гаслом "Єднання, патріотизм, правда та прагматизм" i для кожного небайдужого вінничанина також знайдеться місце в колективі однодумців. Запрошуємо вас до активної співпраці!
 

Редакція газети \"Подільська зоря\"

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"