Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Згідно аналізу попередньої інформації з дільниць Снітківської (Мурованокуриловецький район), Багриновецької (Літинський район), Клекотинської (Шаргородський район), Чернятинської (Калинівський район), Серебринецької (Могилів-Подільський район) сільських рад в обід проголосували, в середньому майже половина виборців.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Молоді завжди у нас пошана!
2008-11-19 09:53:00

Молоді завжди у нас пошана!

Привітання студентів Вінницького кооперативного інституту зі святом юності – Міжнародним Днем студентів – організувала днями Вінницька міська організація Єдиного Центру. З нагоди свята в актовому залі вузу пройшов день відкритих дверей за участю студентів, їх батьків та викладачів закладу.

Керівництво інституту відзначило своїх найталановитіших вихованців пам’ятними грамотами та відзнаками, а святковий концерт, організований самими студентами, припав до душі всім присутнім у залі.
Вінницька міська організація Єдиного Центру не залишилась осторонь цієї події, подарувавши студентам кооперативного інституту сучасний музичний центр.
Представники Єдиного Центру побажали студентській молоді здоров’я,  духовного багатства, побільше часу для самовдосконалення, а також поваги до наставників, адже в недалекому майбутньому вони будуть вдячні їм за кожну пораду. Побажання не втрачати терпіння і якомога довше залишатися молодими отримали й викладачі та батьки студентів.
“Увесь світ відзначає Міжнародний день студента, і Єдиний Центр з великою повагою відноситься до людей, які в цей день хочуть привітати молодь – не заради власного іміджу, а для того, щоб хоч якось підтримати майбутнє покоління держави. Нашим студентам сьогодні потрібно приділяти більше уваги, – не відкриваючи нові зали гральних автоматів та більярдні, а надаючи більше можливостей для занять спортом та мистецтвом, відвідування бібліотек та різноманітних гуртків тощо” – саме такою є головна позиція членів Політичної Ради Вінницької міської організації Єдиного Центру.
Найнеобхіднішим кроком для цього, на їх думку, є надання якомога більше можливостей для самореалізації юних вінничан.
Підтримка та стимулювання молодих талантів України – ось чого наразі дійсно не вистачає і до чого прагне Єдиний Центр у реалізації власних програмних завдань.

Степан Лоза коментарів членів Політичної Ради Вінницької обласної організації Єдиного Центру

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"