Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Згідно аналізу попередньої інформації з дільниць Снітківської (Мурованокуриловецький район), Багриновецької (Літинський район), Клекотинської (Шаргородський район), Чернятинської (Калинівський район), Серебринецької (Могилів-Подільський район) сільських рад в обід проголосували, в середньому майже половина виборців.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Армія

Микола Корпало: Уряд повинен забезпечити безпеку громадян
2009-10-16 11:51:00

Микола Корпало: Уряд повинен забезпечити безпеку громадян

Єдиний Центр на Вінниччині уважно слідкує за ситуацією навколо військового складу меланжу поблизу м. Калинівка, який вже багато років загрожує мешканцям навколішних населених пунктів. Зараз розпочався процес вивозу небезпечної речовини з складів.

Нагадаємо, що на складі перебуває більше тисячі ста тонн меланжу — високотоксичного окислювача компонентів ракетного палива. В разі контакту з повітрям він створює особливо небезпечні для життя сполуки, і у випадку протікання хоча б однієї з цистерн створить реальну небезпеку здоров?ю та життю мешканців навколішніх сіл.
Микола Корпало, член Політичної ради Вінницького обласного осередку Єдиного Центру коментує: “Ситуація з складом меланжу під калинівкою складна. До нашої партійної організації неодноразово надходили звернення від жителів навколішніх сіл щодо небезпеки, якиу несе ця речовина . Але проблема мала бути вирішена на державному рівні. Нажаль, щороку відсутність відповідних статей в бюджеті не давала можливості розпочати вивіз або утилізацію меланжу. Не передбачались ці кошти і в Урядовому проекті бюджету на 2010 рік.”
Але 2009 рік став переломним для історії складу меланжу - нарешті небезпечний вантаж почали вивозити. Фінансування для цієї довгоочікуваної операції виділила Організація по безпеці та співробітництву в Європі, розуміючи всю небезпеку, яку містять в собі цистерни з меланжем.
“Нажаль, в черговий раз проблеми українців виявились ближчими і зрозумілішими міжнародним організаціям, ніж керівництву країни” - зазначає Микола Корпало.
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"