Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Згідно аналізу попередньої інформації з дільниць Снітківської (Мурованокуриловецький район), Багриновецької (Літинський район), Клекотинської (Шаргородський район), Чернятинської (Калинівський район), Серебринецької (Могилів-Подільський район) сільських рад в обід проголосували, в середньому майже половина виборців.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Вибори Президента

Олексій Гаврилов: Нинішня виборча кампанія буде найбрутальнішою
2009-10-22 09:10:00

Олексій Гаврилов: Нинішня виборча кампанія буде найбрутальнішою

Заступник голови Вінницької обласної організації Єдиного Центру Олексій Гаврилов вважає, що виборча кампанія в Президенти України 2009-2010 рр. буде найбрутальнішою. Про це політик заявив під час програми "Політрада" 21 жовтня у прямому ефірі каналу ВДТ-6.

- Свідченням цього є чимало фактів: так званий фальш-старт виборів, скандали довкола дач, зґвалтувань, публічні репліки типу «дурень – сам дурень». І це при тому, що офіційна виборча кампанія триває тільки два дні. Що буде далі – не хочеться й думати, – сказав Олексій Гаврилов.
Він також зауважив, що офіційний початок виборів в Україні пройшов малопомітно, оскільки де-факто перегони кандидатів тривають вже три місяці.
– Все почалося з першого біл-борда, першої газети, листівки, першого агітаційного намету, – пояснив партієць. – І навіть якщо не називалися прізвища, то за партійною символікою, за відповідними слоганами було зрозуміло, про кого мова. Кандидати прозоро натякали: ми вступили у фазу виборів. Як на мене, це зовсім неприродно і це був перший момент для усвідомлення того, що цьогорічні вибори будуть найбрутальнішими.
За словами Гаврилова, аби протистояти цьому, 5 політичних партій та близько 20 громадських організацій Вінницької області місяць тому створили Громадсько-політичну раду «Вінниччина – за чесні та прозорі вибори!».
– Першим нашим питанням було: чому так багато агітаційних біл-бордів потенційних кандидатів. Член нашої ради, народний депутат 5 скликання Іван Бондарчук звернувся за роз’ясненям до ЦВК. Звідти повідомили: поки виборча кампанія не розпочалася кожен має право піарити себе, як хоче. Це так, але зі стартом кампанії біл-борди залишилися, хоча кандидати ще не зареєстровані. Нічого не змінилося, – висловив обурення правовим нігілізмом Олексій Валерійович. – Свіжий приклад: минулої суботи у Вінниці відбувався концерт буцімто не прив’язаний до жодних виборів. Але артисти зі сцени прямо заявили: ми хочемо Президентом ту-то і ту-то. То як це розцінювати?
Також під час телепередачі єдиноцентрист повідомив глядачам, що Єдиний Центр розпочав громадянську акцію «Запитай кандидата». Вона презентована у вигляді звернень з біл-бордів до 5-ти основних кандидатів в Президенти із запитаннями про їхні обіцянки, про звітування перед народом, про команду тощо.
– Наші плакати – заклик до кожного громадянина: зупинитися і замислитися про те, що собою являє кожен з кандидатів, з чим і ким він іде на вибори, за чиї кошти і таке інше. Ми хочемо, щоб українці обирали свідомо, – резюмував Олексій Гаврилов.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"