Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Згідно аналізу попередньої інформації з дільниць Снітківської (Мурованокуриловецький район), Багриновецької (Літинський район), Клекотинської (Шаргородський район), Чернятинської (Калинівський район), Серебринецької (Могилів-Подільський район) сільських рад в обід проголосували, в середньому майже половина виборців.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Сторінками нашої історії

Єдиний Центр проти політичного маніпулювання історією
2009-10-29 13:49:00

Єдиний Центр проти політичного маніпулювання історією

Оксана Герасимчук, член Політичної ради Вінницької обласної організації Єдиного Центру вважає, що прийшов час припинити маніпулювання фактами з історії України задля завоювання певного електорального простору перед виборами


 

"Сьогодні, коли ми відзначаємо 65-у річницю визволення України від німецько-фашистських загарбників, знову певні політичні сили намагаються використати минуле для розколу країни.
Саме тому виникла нагальна потреба припинити спекуляції навколо дій ОУН-УПА. Так, минуле наше було різноманітним: були періоди процвітання, були періоди переслідувань, неправильних та недолугих рішень і дій. Все це треба викладати правдиво.
Разом з тим держава повина забезпечити достойний рівень життя всіх, хто наближав Перемогу і розбудовував нашу Батьківщину. Для цього має бути опрацьований фактаж по діяльності Української Повстанської Армії та оцінений з точки реального вкладу в боротьбу проти німецьких окупантів. Виходячи з цього мають присвоюватися статуси і, відповідно, певні пільги.
Свідоме маніпулювання фактами історії, що призводить до розколу країни, - брудна справа з елементами сепаратизму, що може привести до непередбачуваних та некерованих наслідків", - зазначає Оксана Герасимчук.
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"