Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Згідно аналізу попередньої інформації з дільниць Снітківської (Мурованокуриловецький район), Багриновецької (Літинський район), Клекотинської (Шаргородський район), Чернятинської (Калинівський район), Серебринецької (Могилів-Подільський район) сільських рад в обід проголосували, в середньому майже половина виборців.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Виборче законодавство

Сергій Татусяк: Відкриті виборчі списки – єдиний шлях до формування ефективної влади
2009-12-03 18:00:00

Сергій Татусяк: Відкриті виборчі списки – єдиний шлях до формування ефективної влади

Голова Вінницької обласної організації Єдиного Центру Сергій Татусяк та заступник голови Єдиного Центру Людмила Денисюк закликали осередки політичних партій приєднатись до звернення про необхідність внесення змін у виборче законодавство з метою забезпечення голосування за відкритими партійними списками.


 

Під час прес-конференції Сергій Татусяк та Люмила Денисюк презентували журналістам проект звернення до кандидатів у Президенти України, лідерів парламентських фракцій з вимогою про внесення до виборів Президента змін у чинне виборче законодавство з метою проведення місцевих виборів за системою з відкритими виборчими списками.
  Сергій Татусяк зазначив: «Досвід провідних європейських країн свідчить – тільки запровадження виборчої системи з відкритими партійними списками дозволяє сформувати якісну і відповідальну представницьку та виконавчу владу, як на місцевому, так і державному рівні. Сьогодні про необхідність внесення відповідних змін говорять всі кандидати на посаду Президента, в тому числі і лідери парламентських фракцій. І ми вимагатимемо від них виконання своїх обіцянок, причому зміни ці необхідні вже сьогодні, щоб вибори рад в 2010 році відбулись вже за новою, ефективною системою з відкритими партійними списками».
Заступник голови Єдиного Центру у відповідь на запитання журналістів, наскільки реальним є прийняття змін до виборчого законодавства, зазначила: «Тільки активність та свідомість громадян, представників місцевих політичних партій і громадських організацій та місцевих лідерів сьогодні здатні зрушити цю проблему з мертвої точки. Ми сьогодні ініціювали процес, в подальшому будемо пропонувати підтримати звернення представникам інших політичних партій. Свою важливу роль в цьому повинні відіграти і представники засобів масової інформації, широко розповсюдивши інформацію про необхідність термінового внесення змін для забезпечення переходу на вибори за відкритими партійними списками».
  Протягом найближчого часу керівництво Вінницької обласної організації Єдиного Центру планує проведення переговорів з представниками осередків політичних партій та громадських організацій щодо підписання спільного звернення. Підсумки переговорів та перелік партій, які спільно з Єдиним Центром вимагатимуть змін у виборчому законодавстві з метою відмови від закритих партійних списків буде оприлюднений на «круглому столі», який заплановано на другу половину грудня.

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"