Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Згідно аналізу попередньої інформації з дільниць Снітківської (Мурованокуриловецький район), Багриновецької (Літинський район), Клекотинської (Шаргородський район), Чернятинської (Калинівський район), Серебринецької (Могилів-Подільський район) сільських рад в обід проголосували, в середньому майже половина виборців.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Цукрова галузь

Вінниччина втрачає статус «цукрового донбасу»
2010-02-18 19:41:00

Вінниччина втрачає статус «цукрового донбасу»

Голова Літинської районної організації Єдиного Центру Іван Коваль висловив серйозне занепокоєння щодо неспроможності районної влади забезпечити відновлення роботи Уладівського цукрового заводу.

Втрата Уладівського цукрового заводу - катастрофа для Літинського району.
Уладівський цукровий завод - одне з найбільших підприємств у Літинському районі. На сьогоднішній день він не функціонує, і власники прийняли рішення про те щоб просто порізати його на металобрухт. Працівники, заводу, громадськість Уладівки, а серед них і члени та активні прихильники Єдиного Центру обурені цією ситуацією. На свої численні звернення до районної влади отримали лише відмовки – мовляв, не справа органів влади втручатися в справи приватного бізнесу.
З цього приводу голова Літинської РО ЄЦ Іван Коваль зазначає: «Втрата Уладівського цукрового заводу – катастрофа для Літинського району. Загибель цього підприємства – це неодержання бюджетом значних коштів, безповоротна деградація галузі, яка ще недавно була візитною карткою регіону, і найстрашніше - це сім’ї працівників заводу, залишені без засобів для існування. Керівництво району має забезпечити власнику, і в плані забезпечення сировиною, і в плані допомоги зі збутом такі умови, за яких робота заводу була б прибутковою. Адже це наш спільний інтерес».

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"