Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Згідно аналізу попередньої інформації з дільниць Снітківської (Мурованокуриловецький район), Багриновецької (Літинський район), Клекотинської (Шаргородський район), Чернятинської (Калинівський район), Серебринецької (Могилів-Подільський район) сільських рад в обід проголосували, в середньому майже половина виборців.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Ліквідація наслідків повені

Олексій Гаврилов: Влада має забезпечити безпечне життя громади
2010-03-29 11:53:00

Олексій Гаврилов: Влада має забезпечити безпечне життя громади

Заступник голови Вінницької обласної організації Єдиного Центру Олексій Гаврилов вважає, що керівники органів влади у деяких районах Вінницької області бездіяльні і люди змушені самі відстоювати власне право на безпечне проживання.

Мешканці трьох сіл Тиврівського району Вінницької області с. Федорівки, с. Марківки і с. Кальнишівки занепокоєні тим що їхні оселі можуть бути затоплені. Населеним пунктам загрожує прорив паводковими водами старої дамби на ставку на с. Марківка.
Олексій Гаврилов зазначає: «Нажаль, маємо вже багаторічний досвід обласної влади, яка починає щось робити лише тоді, коли «вже горить», тобто вже станеться якась надзвичайна ситуація. Так, в минулому році сталася аварія на дамбі в Турбові Липовецького району, але це не призвело до реалізації комплексної програми з запобігання аваріям на дамбах. Крім того, пройшло більше року, а люди, які постраждали, й досі сидять без води, оскільки криниці по всьому селищі непридатні до використання внаслідок підтоплення.
В Тиврівському районі ситуація може повторитись, адже дамба перебуває в оренді у бізнесменів які не хочуть вкладати гроші в її реконструкцію, а влада зайняла нейтральну позицію вичікування.
На мою думку Тиврівська районна влада в даній ситуації повинна принаймні провести експертизу дамби та оцінити її реальний стан. Також в силах районної влади примусити підприємців виділити кошти на частковий ремонт споруди, а якщо ситуація критична і загрожує безпеці мешканців – знайти кошти і не допустити лиха.»

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"