Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Згідно аналізу попередньої інформації з дільниць Снітківської (Мурованокуриловецький район), Багриновецької (Літинський район), Клекотинської (Шаргородський район), Чернятинської (Калинівський район), Серебринецької (Могилів-Подільський район) сільських рад в обід проголосували, в середньому майже половина виборців.

Персональні дані

Станіслав Коновалов

Голова Немирівської районної організації Єдиного центру. Член Політичної Ради Вінницької обласної організації Єдиного Центру.

Біографія

Коновалов Станіслав Васильович народився 23 липня 1950 року в с. Дзюньків Погребищенського району Вінницької області.
Після восьмирічної школи в 1968р. закінчив Івано-Франківську школу майстрів-будівельників.
З 1970 по 1972 р. перебував в рядах Радянської армії де закінчив військову полкову школу та отримав професію»Хімічний майстер».
В 1975 році закінчив Немирівський будівельний технікум.
В 1978 році закінчив Одеський інженерно-будівельний інститут.
По закінченню школи майстрів-будівельників працював в Погребищенському міжколгоспбуді муляром а після закінчення технікуму 1975 -1978 р. працював в Погребищенському МКБ на посаді техніка-будівельника.
З 1978-1985 р. працював інструктором з виробничого навчання в Немирівському будівельному технікумі. З 1985 р. зарахований викладачем спеціальних дисциплін.
З 1991-1997 р. виконував обовязки заступника директора з виховної роботи.
З 1997 р. зарахований на посаду заступника директора з виробничого навчання. Працюючи заступникоктора з виробничого навчання викладав предмети»Технологія та організація будівельного виробництва» та «Автоматика та телемеханіка в газовому господарстві». Був обраний головою методичного обєднання заступників директорів навчальних закладів 1-2 рівня акредитації Вінницької області.
По сумісництву з 2000-2005 року працював інженером з підготовки кадрів в компанії “NEMIROFF”.
В 2003 р. закінчив аспірантуру Вінницького державного університетуна факультеті теплогазопостачання та вентиляції.
Обраний академіком академії Наук України. Член кореспондент Економічної кібернетики України. Член національної спілки журналістів України.
З 2000-2005 р. завідуючим регіональним навчально-практичним центром з професійної підготовки та зарахований на посаду доцента Київського національного університету будівництва і архітектури при Немирівському будівельному технікумі.
З 2005 р. та на даний час працює на посаді першого заступника голови Немирівської Районної державної адміністрації.
Одружений. Має сина.

Член Єдиного Центру. Голова Немирівської районної організації Єдиного центру. Член Політичної Ради Вінницької обласної організації Єдиного Центру.

Діалогивсі