Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Згідно аналізу попередньої інформації з дільниць Снітківської (Мурованокуриловецький район), Багриновецької (Літинський район), Клекотинської (Шаргородський район), Чернятинської (Калинівський район), Серебринецької (Могилів-Подільський район) сільських рад в обід проголосували, в середньому майже половина виборців.

Персональні дані

Олександр Гаврилюк

Голова Крижопільської районної організації Єдиного Центру, Член Політичної Ради Вінницької обласної організації Єдиного Центру

Біографія

Гаврилюк Олександр Анатолійович народився 27 травня 1976 року в сім'ї колгоспників у селі Городківка Крижопільського району Вінницької області.
У 1983 році став учнем першого класу Городківської середньої школи №2.
Після закінчення школи у 1993 році вступив до Городківського професійно-технічного училища №24.
Після закінчення навчання в ПТУ став слухачем Бершадської ДОСААФ.
З вересня 1994 року і до липня 1999 року був студентом Вінницького сільськогосподарського інституту.
З набутою спеціальністю “зооінженерія та технологія переробки м'ясної та молочної продукції» був прийнятий на роботу в агрофірму “Колос” с. Городківка на посаду головного зоотехніка.
На цій посаді перебував до квітня 2006 року, коли був обраний сільським головою і з квітня 2006 року і донині працюю головою Городківської сільської ради.
На сьогоднішній день є студентом ІІ курсу факультету “Державне регіональне управління» Одеського регіонального інституту Державного Управління Національної академії Державного Управління при Президентові України .
Одружений, має дочку.
Член Єдиного Центру.
Голова Крижопільської районної організації Єдиного Центру, Член Політичної Ради Вінницької обласної організації Єдиного Центру.

Діалогивсі