Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Згідно аналізу попередньої інформації з дільниць Снітківської (Мурованокуриловецький район), Багриновецької (Літинський район), Клекотинської (Шаргородський район), Чернятинської (Калинівський район), Серебринецької (Могилів-Подільський район) сільських рад в обід проголосували, в середньому майже половина виборців.

Персональні дані

Василь Вертипорох

Голова Замостянської районної організації Вінницької міської організації Єдиного Центру, Член Політичної Ради Вінницької обласної організації Єдиного Центру

Біографія

Вертипорох Василь Олександрович народився 19 серпня 1949 року в с. Новопетрівка Бердянського району Запорізької області.

Після закінчення в 1966 р. середньої школи почав трудову діяльність фрезерувальником на Бердянському заводі дорожніх машин.
З 1967 р. по 1970 р. навчався в Вінницькому технікумі електронних приладів, після закінчення якого був прийнятий на роботу на Вінницький завод радіотехнічної апаратури, на якому працював до 1989 р..
В 1987 р. без відриву від виробництва закінчив Вінницький політехнічний інститут. На заводі РТА пройшов шлях від техніка-технолога до заступника головного технолога. За досягнуті трудові успіхи неодноразово мав подяки і заохочення від дирекції підприємства.
В 1983 році за успішне виконання робіт по створенню і організацію виробництва ЕОМ спеціального призначення нагороджений медаллю «За трудовое отличие».
З 1989 р. працював головним конструктором, а з 1991 р. по 2001 р. – головним інженером на Вінницькому заводі «Ореол». З 2001 року очолює ТОВ «Оргтехавтоматика».
На посаді директора товариства забезпечив сталий приріст обсягів виробництва підприємства, збільшення числа робочих місць, освоєння нових видів продукції. За виробничі досягнення неодноразово нагороджувався почесними грамотами міського голови та Українського союзу промисловців і підприємців.
В 2004 р. нагороджений дипломом за І місце у Всеукраїнському конкурсі «Кращий роботодавець 2003 року».
В 2004 р. ТОВ «Оргтехавтоматика» визнано переможцем в обласному конкурсі «100 кращих товарів України-2004».
В 2005 році за значний внесок у розвиток підприємництва Вертипорох В.О. нагороджений «Золотим знаком» Українського союзу промисловців і підприємців.

Член Єдиного Центру. Голова Замостянської районної організації Вінницької міської організації Єдиного Центру, Член Політичної Ради Вінницької обласної організації Єдиного Центру

Діалогивсі