Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Згідно аналізу попередньої інформації з дільниць Снітківської (Мурованокуриловецький район), Багриновецької (Літинський район), Клекотинської (Шаргородський район), Чернятинської (Калинівський район), Серебринецької (Могилів-Подільський район) сільських рад в обід проголосували, в середньому майже половина виборців.

Персональні дані

Марія Колібабчук

Голова Тульчинської районної організації Єдиного Центру, Член Політичної Ради Вінницької обласної організації Єдиного Центру

Біографія

Колібабчук Марія Іванівна народилася 25 листопада 1957 року в сім”ї колгоспників, у селі Журавлівка Тульчинського району Вінницької області.

В 1975 році закінчила Журавлівську середню школу.
З 1975 по 1979 рр. Навчалася у Вінницькому педагогічному інституті ім. М. Островського на філологічному факультеті відділення українська мова та література. За час навчання брала активну участь в громадському житті факультету і вузу, займалась спортом та художнім читанням.

У 1979 році розпочала свою трудову діяльність(за направленням) у Гарячківській середній школі Крижопільського району вчителем української мови та літератури. За сімейними обставинами, у 1982 році переїхала на постійне місце проживання у м. Тульчин і працювала у міській школі №2 вчителем української мови та літератури до 1999 року.

За педагогічну діяльністьі громадську активність була нагороджена Почесними грамотами облдержадміністрації та райдержадміністрації.

З квітня 1999 року по квітень 2008 року — заступник голови Тульчинської райдержадміністрації, а з квітня 2008 року — перший заступник голови Тульчинської райдержадміністрації з соціально-гуманітарних питань.

Нагороджена Грамотами Вінницької облдержадміністрації.
Обиралась депутатом районної ради.

Голова Тульчинської районної організації Єдиного Центру, Член Політиччної Ради Вінницької обласної організації Єдиного Центру.

Голова Тульчинської районної громадської організації “Жіноча рада”. Неодноразово брала участь у виборчому процесі.

Розлучена. Маю двох синів.

Діалогивсі