Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Згідно аналізу попередньої інформації з дільниць Снітківської (Мурованокуриловецький район), Багриновецької (Літинський район), Клекотинської (Шаргородський район), Чернятинської (Калинівський район), Серебринецької (Могилів-Подільський район) сільських рад в обід проголосували, в середньому майже половина виборців.

Персональні дані

Ігор Самойлюк

Голова Погребищенської районної організації Єдиного Центру, Член Політичної Ради Вінницької обласної організації Єдиного Центру

Біографія

Самойлюк Ігор Леонтійович, народився 7 лютого 1974 року в селі Комунарівка Калинівського району Вінницької області.
У 1981 році пішов до першого класу середньої школи №1 м.Калинівка Вінницької області, яку закінчив в 1991році.
1991 року вступив до Вінницького політехнічного інституту на факультет радіоелектронного апаратобудування, де навчався до 1995 року.
В період з березня по серпень 1995 року працював інженером МТТЗ і УП в РВЗ «Калинівкарайтелеком».
В 1995 році вступив до Одеського електротехнічного інституту зв’язку ім. О.С.Попова на факультет багатоканального електрозв’язку, який закінчив в 1998 році.
В 1998 році прийшов на роботу в Калинівський цех електрозв’язку №12 Козятинського ЦЕЗ№4 Вінницької дирекції ВАТ «Укртелеком» на посаду електромеханіка дільниці технічної експлуатації станційних споруд.
В квітні 1999 року переведений на посаду начальника дільниці технічної експлуатації станційних споруд.
В жовтні 1999 року переведений на посаду заступника начальника цеху електрозв’язку №12 м.Калинівка.
В 2002 році переведений на посаду начальника цеху електрозв’язку №8 м.Погребище Козятинського центру електрозв’язку №4 Вінницької філії ВАТ «Укртелеком» де і працює по теперішній час.
В 2007 році здобув другу вищу освіту за спеціальністю менеджер організацій Вінницького торгово-економічного інституту Київського Національного торгово-економічного університету.
З грудня місяця 2005 року являвся головою Погребищенської районної організації політичної партії промисловців і підприємців України.
З вересня місяця 2008 року являється головою Погребищенської районної організації Єдиний Центр.
Одружений : дружина Самойлюк Юлія Миколаївна, 1979 року народження, працює викладачем в Погребищенському медичному коледжі.
Має дочку, Самойлюк Вікторію Ігорівну, 2004 року народження.

Діалогивсі