Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Згідно аналізу попередньої інформації з дільниць Снітківської (Мурованокуриловецький район), Багриновецької (Літинський район), Клекотинської (Шаргородський район), Чернятинської (Калинівський район), Серебринецької (Могилів-Подільський район) сільських рад в обід проголосували, в середньому майже половина виборців.

Персональні дані

Микола Корпало

Керівник окружного секретаріату Єдиного Центру, Член Політичної Ради Вінницької обласної організації Єдиного Центру

Біографія

Після закінчення школи працював на Вінницькому заводі тракторних агрегатів слюсарем – інструментальником. В 1978 був призваний до лав Збройних Сил СРСР. Службу проходив в Монгольській Народній Республіці. В 1980 році поступив в Харківське ВВАУРЄ, яке закінчив в 1984 році, спеціальність інженер-радіотехнік. Службу проходив на космодромі Байконур, де пройшов шлях від командира взводу до командира окремої частини. Колектив, яким керував Микола Вікторович, безпосередньо забезпечував зліт та посадку космічного корабля багаторазового використання «Буран». Після розпаду СРСР перевівся в ЗС України, де прийняв військову присягу на вірність Україні. Проходив службу з 1992 року в Штабі ВПС України в м. Вінниця. Офіцер запасу, полковник.
Нагороджений Орденом за службу Батьківщині, відзнакою Міністра оборони за виконання державної програми «Енергія - Буран» та достроковим військовим званням.
Член активу обласної Спілки ветеранів силових структур.
Керівник окружного секретаріату Єдиного Центру в окрузі №9.
Член Єдиного Центру

Діалогивсі