Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Згідно аналізу попередньої інформації з дільниць Снітківської (Мурованокуриловецький район), Багриновецької (Літинський район), Клекотинської (Шаргородський район), Чернятинської (Калинівський район), Серебринецької (Могилів-Подільський район) сільських рад в обід проголосували, в середньому майже половина виборців.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

«Єдиний Центр» проти системи закритих виборчих списків
2009-12-11 15:22:00

«Єдиний Центр» проти системи закритих виборчих списків

Жорстку і водночас принципову позицію щодо обіцянок більшості кандидатів у Президенти «відкрити депутатські списки 30 травня» зайняв «Єдиний Центр» і озвучив її минулої п’ятниці у Вінниці.

Зокрема голова Вінницької обласної організації Єдиного Центру Сергій Татусяк та заступник голови партії Людмила Денисюк на прес-конференції навели такі аргументи «за» відкриття виборчих списків: «Політична еліта України вже визнала, що система закритих списків є неспроможною формувати дієву владу – на місцях та в парламенті!, - зазначив Сергій Татусяк. – Тому Єдиний Центр звертається до основних кандидатів на найвищу посаду в державі, лідерів парламентських партій та блоків виконати свої обіцянки – змінити виборче законодавство на потребу суспільства. Бо люди повинні знати, кого вони обирають… А так водії, коханки та секретарки олігархів нині приймають у Раді закони та фактично керують нами…»
Тому в березні 2009-го року Єдиний Центр вніс до парламенту Виборчий кодекс, де передбачено запровадження відкритих списків і обрання місцевих депутатів за мажоритарною системою. І це рішення потрібно приймати не після 30-го травня, а тепер… Це наша чітка і зрозуміла вимога! І я впевнений, що громади, народні обранці, журналісти та кандидати у Президенти підтримають нас…
«Усі нинішні проблеми із лобіюваннями депутатів різних рівнів потрібних питань є наслідком непрозорого, закритого формату обрання рад усіх рівнів – від Верховної до сільської!, - вважає Людмила Всевлодівна Денисюк. – Тому цей корумпований і геть прогнилий «Гордіїв вузол» можна лише розрубати змінивши виборчий закон! А ініціатива «за» таке рішення вже народилась «знизу», бо скільки можна роздирати країну? І Єдиний Центр підтримує цей крок до відповідальності влади та руйнування корпоративних інтересів окремих кланів».
Також на вінницькій прес-конференції лідери Єдиного Центру зауважили, що 300 мерів України в цілому підтримують цей крок до європейської системи обрання місцевої влади та парламенту. Адже закриті списки нині існують лише в Ізраїлі.
Стосовно кандидата, якого на виборах 2010 ймовірно підтримає Єдиний Центр, то після візиту до Вінниці Віктора Балоги персоналія Віктора Януковича стає все більше чіткою. Але як заявив Сергій Татусяк: «остаточне рішення про підтримку Єдиним Центром того чи іншого кандидата буде прийняте найближчим часом…»

Записав Роман КОВАЛЬСЬКИЙ

Обласний тижневик «33-й канал», 9 грудня 2009 року.

 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"