Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Згідно аналізу попередньої інформації з дільниць Снітківської (Мурованокуриловецький район), Багриновецької (Літинський район), Клекотинської (Шаргородський район), Чернятинської (Калинівський район), Серебринецької (Могилів-Подільський район) сільських рад в обід проголосували, в середньому майже половина виборців.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Пропозиції щодо пом’якшення наслідків фінансової кризи Петра Кузнєцова, заступника голови Вінницького обласного осередку Єдиного Центру.
2008-12-23 15:51:00

Пропозиції щодо пом’якшення наслідків фінансової кризи Петра Кузнєцова, заступника голови Вінницького обласного осередку Єдиного Центру.

Україну протягом останнього часу «трясе»: політична, економічна , фінансова кризи, катастрофічне падіння курсу національної валюти… Партійці Єдиного Центру активно обговорюють ситуацію на всіх рівнях, починаючи з центрального і до місцевого – районного та міського. Напрацьовуються конкретні пропозиції щодо пом’якшення наслідків кризи в країні, які узагальнюються в Києві та ляжуть в основу проектів рішень, що вноситимуться представниками Єдиного Центру в парламенті.

Серйозні пропозиції напрацював Петро Кузнєцов, заступник голови Вінницького обласного осередку Єдиного Центру. Він також є Президентом Вінницького регіонального відділення Української Спілки Підприємців та Промисловців і, маючи значний досвід діяльності в промисловій сфері, розробив їх, орієнтуючись в першу чергу на пом’якшення наслідків фінансової кризи.
Отже, на думку Петра Кузнєцова такими кроками повинні стати:
1. Забезпечити  виконання  Закону України №639 від 31.10.2008 року, внести пропозиції для вдосконалення чинного законодавства щодо створення стабілізаційного фонду, направлення коштів фонду на стабілізацію фінансової системи, направлення коштів фонду на  забезпечення зайнятості населення, завершення будівництва, яке знаходиться у високій стадії готовності, підтримки експортноспроможності українських товаровиробників.
2. Забезпечити додаткові заходи та жорсткий контроль за виконанням Постанови Кабінету Міністрів України від 12.11.2008 року №995 щодо пролонгації комерційними банками пільгових кредитів для підприємств агропромислового комплексу без додаткової застави та за відсотками за користування кредитними ресурсами, що діяли на дату укладання кредитних угод
3. У фінансовій сфері повернути ставку національного банку на рівень квітня 2008 року, комерційним банкам повернути річну банківську ставку по раніш укладеним кредитними угодам на рівень, який існував до 1.10.2008 року.
4. У місячний термін комерційним банкам реструктурувати заборгованість, яка виникла по існуючим кредитним лініям.
5. Провести у першу чергу рефінансування державних банків та забезпечити рівень кредитування ними експортних можливостей реального сектору економіки на рівні квітня 2008 року.
6. У сфері оподаткування покращити адміністрування податку на додану вартість, в тому числі його своєчасного повернення товаровиробникам.
7. У законодавчому порядку ввести зменшення податкового тиску на фонд заробітної плати та витрат на адміністрування соціальних податків шляхом введення Єдиного соціального податку зі ставкою 30% від фонду заробітної плати.
8. Посилити боротьбу з контрабандою та ввезенням товарів по "сірій" схемі розмитнення.
9. Ввести обмеження на імпорт товарів  які виробляються в Україні, шляхом встановлення максимально можливих митних бар’єрів.
10. Для підтримки будівельної галузі стимулювати спрощення  дозвільних та погоджувальних процедур, ліквідації окремих дозволів,  зменшити час проходження дозвільних погоджень у органах самоврядування.
11. Заборонити закупівлю імпортних товарів  і товарів за рахунок коштів бюджету, окрім окремих товарів критичного імпорту.
12. Розробити та затвердити Програму розвитку внутрішньої торгівлі України на період до 2012 року „Купуй українське”, якою передбачити стимулювання розвитку вітчизняного виробника та зменшення імпортозалежності усіх галузей економіки.
13. Ввести 3 річне планування та 2 річні тендери на виконання робіт та послуг у сфері енергогенерації і енергозбереження. Включати до державних бюджетів протягом 3-х років кошти, які направляються  на реалізацію затверджених 3-х річних планів модернізації та реконструкції теплогенеруючих станцій та комунальних об’єктів теплоспоживання.
 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"