Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Згідно аналізу попередньої інформації з дільниць Снітківської (Мурованокуриловецький район), Багриновецької (Літинський район), Клекотинської (Шаргородський район), Чернятинської (Калинівський район), Серебринецької (Могилів-Подільський район) сільських рад в обід проголосували, в середньому майже половина виборців.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Як за дві хвилини „слуги народу” ліквідували безробіття на селі.
2009-01-30 14:54:00

Як за дві хвилини „слуги народу” ліквідували безробіття на селі.

Керівництво Теплицького районного осередку Єдиного Центру висловлює серйозну занепокоєність щодо внесених змін до закону України «Про зайнятість населення», внаслідок яких практично все сільське населення може бути позбавлене допомоги Центрів зайнятості в разі безробіття.

28 січня 2009 року в Теплицькому районі відбулось засідання координаційного комітету з питань сприяння зайнятості населення, на якому одним із першочергових  було розглянуто питання „ Про умови роботи районного центру зайнятості згідно вимог Закону України „ Про внесення змін до деяких Законів України щодо зменшення впливу світової фінансової кризи на сферу зайнятості населення”, введеного в дію 13 січня 2009 року. В ході обговорення даного питання учасники зібрання виказали свою надзвичайну  стурбованість непродуманості ряду внесених змін, зокрема:
У Законі України „ Про зайнятість населення” (803-12) (Відомості Верховної ради УРСР , 1991 р., №14, ст. 170 із наступними змінами):підпункт „б” пункту 3 статті 1 доповнити словами „ а також члени особистих селянських господарств, діяльність яких здійснюється відповідно до закону України „ Про особисте селянське господарство” (742-15 );
Мова іде проте, що громадяни, які проживають в сільській місцевості і мають сім’єю земельні наділи в розмірі понад 25 соток на селі та 15 соток в селищі , згідно даних змін будуть відноситись до зайнятого населення – незалежно від того скільки членів сім’ї проживає в даному господарстві, а відповідно при втраті роботи не зможуть розраховувати на допомогу по безробіттю в районному центрі зайнятості. А якщо врахувати те , що в сільській місцевості практично всі громадяни ( включаючи соціальну сферу ) мають земельні наділи – вони всі підпадають під дію даного закону, відповідно віднині на селі безробіття ліквідовано.
При більш детальному вивченню названого Закону, роз’яснень Державного центру зайнятості - впадає в вічі цинізм та безвідповідальність „слуг народу”, поспішність (дві хвилини на розгляд змін) з якою готовилися та приймались рішення, грубе нехтування правами та інтересами зубожілого сільського люду.
Тому керівництво районного осередку Єдиного Центру звертається до народних депутатів – однопартійців з проханням про ініціювання питання і виключення внесених змін з Закону України «Про зайнятість населення»

 

Керівник Гайсинського окружного секретаріату Єдиного Центру , голова районної організації роботодавців Григорій Чех

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"