Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Згідно аналізу попередньої інформації з дільниць Снітківської (Мурованокуриловецький район), Багриновецької (Літинський район), Клекотинської (Шаргородський район), Чернятинської (Калинівський район), Серебринецької (Могилів-Подільський район) сільських рад в обід проголосували, в середньому майже половина виборців.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Іллінецька районна організація Єдиного Центру підбиває підсумки року.
2009-02-13 16:28:00

Іллінецька районна організація Єдиного Центру підбиває підсумки року.

На розширеному засіданні Ради Іллінецької районної організації Єдиного Центру підведено підсумки роботи за 2008 рік.

В доповіді, з якою виступив голова організації Манжуловський О. Ф. відзначено, що з часу створення організації в районі (27.08.2008р.) її чисельність на кінець року зросла до 150 осіб, проведено офіційну реєстрацію організації в районному управлінні юстиції. В населених пунтах району працюють 27 партосередків, ще 5 — в стадії створення, 20 осередків юридично легалізовано. В смт.Дашів 3 первинні осередки об\'єднані в селищну організацію (голова Монастирська    Н. І.), аналогічний об\'єднавчий процес завершується у м. Іллінці. Членами Президії, партійним активом  постійно проводиться широка агітаційно - роз\'яснювальна робота серед жителів району,розповсюдження партійного тижневика “Єдиний Центр”, листівок та буклетів.Організовано регулярне привітання членів партії з днем народження.
У прийнятому рішенні визначені основні стратегічні завдання. Це в першу чергу, подальше організаційне зміцнення організації, відкриття в райцентрі офісу партії, проведення “Днів Єдиного Центру” в населених пунктах району, участь у акціях та заходах районного характеру, виступи активістів партії у місцевих ЗМІ, організація зустрічей жителів району з лідерами партії та ряд інших заходів,спрямованих на популяризацію партійних ідей серед населення.

Матеріал розміщено в районній газеті “Трудова слава” від 10.02.2009р. №10.

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"