Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Згідно аналізу попередньої інформації з дільниць Снітківської (Мурованокуриловецький район), Багриновецької (Літинський район), Клекотинської (Шаргородський район), Чернятинської (Калинівський район), Серебринецької (Могилів-Подільський район) сільських рад в обід проголосували, в середньому майже половина виборців.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

План оновлення країни від Єдиного Центру – реальний вихід із кризи в Україні!
2009-03-09 19:13:00

План оновлення країни від Єдиного Центру – реальний вихід із кризи в Україні!

Голова Тульчинського міського осередку Єдиного Центру Андрій Кривцун аналізує поточну кризову ситуацію в Україні та перспективи застосування Плану оновлення країни

9  березня  2009 року вся Україна відзначала 165-ту річницю від дня народження великого Кобзаря, співця долі народу України, Тараса Григоровича Шевченка.
В цей знаменний для всіх українців день, переглядаючи «Кобзар», я вкотре  переконався, наскільки пророчим було Слово Шевченка, і на скільки яскраво зображена сучасна ситуація у нашій державі. Дійсно, нема гіршого пана ніж свій пан! Наше «вельмишановне панство», на словах думаючи про народ, на ділі думає про себе, про свої власні амбіції, банківські рахунки і т.п. А народ поки що терпить, і мабуть скоро терпець його урветься. Це вже може вилитися у грандіозну трагедію, яка може призвести до громадянської війни, а то й до чергової втрати  незалежності.
Вихід з цієї ситуації один – дострокові вибори, хоча у цей спосіб вирішення проблеми народ вже не вірить. Тому що основна проблема нашого народу в даний момент – у його байдужості, а байдужість, як відомо,  є головним злочином для життя суспільства. Найгучніші злочини історії людства: Голодомор, Голокост, репресії у СРСР відбувалися з мовчазної згоди, байдужих та переляканих співгромадян.
План оновлення країни,  запропонований у Верховній Раді «Єдиним Центром» пропонує найоптимальніший шлях виходу з політичної кризи, яка є в Україні. Цей план полягає у зміні виборчого законодавства та проведення дострокових виборів на всіх рівнях влади. Але цей надзвичайно перспективний план, навіть якщо він буде прийнятий Верховною Радою, може розбитися об байдужість народу України.
Ми, як члени партії «Єдиний Центр», повинні змінити відношення громадян до виборів, спонукаючи їх  до активного волевиявлення, бо тільки від цього залежить майбутнє нашої держави, майбутнє наших дітей.   
 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"