Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Згідно аналізу попередньої інформації з дільниць Снітківської (Мурованокуриловецький район), Багриновецької (Літинський район), Клекотинської (Шаргородський район), Чернятинської (Калинівський район), Серебринецької (Могилів-Подільський район) сільських рад в обід проголосували, в середньому майже половина виборців.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Єдиний Центр – за здоров’я нації
2009-03-11 19:36:00

Єдиний Центр – за здоров’я нації

Партійці Єдиного Центру готові активно сприяти профілактиці негативних явищ, пов’язаних з алкоголем. Своїм баченням проблеми ділиться член Єдиного Центру, лікар-нарколог Іллінецького РТМО Світлана Марценюк.

В умовах економічної кризи, коли скорочується фінансування програм по боротьбі з цим ганебним явищем, коли прибутки власників спиртової індустрії щоденно множаться, саме Єдиний Центр у своїх Програмних завданнях поставив мету забезпечити системну політику, яка стане бар’єром  для поширення алкоголізму, зупинить деградацію суспільства, відновить спокій в  українських родинах.
Мене, як лікаря – нарколога, не може не турбувати проблема зростання впливу алкоголю на здоров\'я нації. Особливою складністю ця проблема постає в сільській місцевості, і ми, лікарі районної лікарні, це відчуваємо у повсякденній роботі. Адже тільки за останні 2 роки кількість хворих на алкоголізм, що знаходяться у нас на диспансерному обліку, зросла майже на 15 відсотків, хворих з алкогольними психозами  побільшало вдвічі. Віковий ценз зареєстрованих хворих свідчить, що майже всі вони – особи активно працездатного віку. Тривожним явищем стає жіночий алкоголізм, зростає кількість дітей із розумовою відсталістю та іншими вадами розвитку, пов’язаними з пияцтвом матері. Алкоголізм та зловживання спиртними напоями є головною причиною позбавлення батьківських прав, зростає кількість дітей, які є сиротами при живих батьках.
Однією з причин невпинного зростання алкогольної проблеми продовжує залишатись відсутність контролю в сфері реклами, цінова доступність алкогольних напоїв, неналежний контроль за їх реалізацією, в тому числі неповнолітнім. Поряд з цим масово закриваються клуби, бібліотеки, гуртки при школах, і в той же час як гриби після дощу, з’являються так звані «кав’ярні» при сільських магазинах, де реалізують спиртне.
Я, як жінка, матір, повністю підтримую прийнято обласною радою програму протидії розповсюдження алкоголізму, і все роблю для того, щоб на ділі  забезпечити  виконання  поставленого завдання по викоріненню цього ганебного явища, і особливо серед молоді.
 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"