Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Згідно аналізу попередньої інформації з дільниць Снітківської (Мурованокуриловецький район), Багриновецької (Літинський район), Клекотинської (Шаргородський район), Чернятинської (Калинівський район), Серебринецької (Могилів-Подільський район) сільських рад в обід проголосували, в середньому майже половина виборців.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Влада – віртуоз правових колізій
2009-03-17 16:45:00

Влада – віртуоз правових колізій

Майбутні вибори мають відбутись за пропорційною системою з відкритими партійними списками – вважає голова Вінницького обласного осередку Єдиного Центру Сергій Татусяк

Дочасні місцеві вибори, які відбулися в Україні 15 березня, утвердили Єдиний Центр у думці, що зміна виборчої системи в держав потрібна зараз і негайно. Голосування за сільських, селищних та міських голів довело, що люди віддають голос конкретній людині, від якої залежатиме життя громади протягом кількох років, а не партії чи її лідеру.
Спілкуючись із виборцями під час кампанії, єдиноцентристи раз по раз чули від людей, що єдино-можливим варіантом виборчої системи мають бути відкриті списки.
– Буде повним нахабством з боку влади не дослухатися до думки народу, – вважає голова Вінницької обласної організації Єдиного Центру Сергій Татусяк. – Нас, з одного боку, тішить, що вже й інші політичні партії завели мову про відкриті списки, наприклад, Блок Литвина, Партія регіонів. З іншого боку, є побоювання, що їхні заяви залишаться на рівні порожніх декларацій.
Також, каже Сергій Татусяк, кандидати на посади сільських голів під час останніх довиборів у розмові з ним наполягали, аби наступні строкові вибори сільських, селищних та міських голів відбувалися одночасно із обранням депутатів місцевих рад. Тобто обрання перших відтер інувати на 1 рік до 2011 року.
– Українська влада – віртуоз юридичних колізій. Жодна європейська країна не дозволила б собі осоромитися таким правовим нігілізмом, – наголошує голова вінницького осередку. – А розведення у часі виборів мерів і сільських голів із виборами депутатів місцевих рад – це одне із тих недолугих рішень нашої влади, які приймаються поспіхом, а потім від них страждає вся країна.

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"