Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Згідно аналізу попередньої інформації з дільниць Снітківської (Мурованокуриловецький район), Багриновецької (Літинський район), Клекотинської (Шаргородський район), Чернятинської (Калинівський район), Серебринецької (Могилів-Подільський район) сільських рад в обід проголосували, в середньому майже половина виборців.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Не рейтингом єдиним сильна партія
2009-03-18 15:44:00

Не рейтингом єдиним сильна партія

Події останнього часу вкотре засвідчили: надуманість рейтингів зіграла ведмежу послугу партіям, що домагалися штучних процентів своєї популярності, проігнорувавши виборця.

Після місцевих виборів в Україні 15 березня для політичних партій настав час оцінити власні позиції і спробувати реально побачити результати своєї роботи. Користуючись термінологією автоперегонів, політичні екіпажі зараз зайшли на свої піт-стопи, щоб після короткої підготовки та дозаправки кинутись у перегони. Але перш, ніж натиснути лідерам на «акселератор», команди мають мати подальшу чітку тактику, бо стратегія визначена.
На мою думку, захоплення статистикою, рейтингами і всім тим, що пов′язано з їх ростом,  може відволікти від серйозної роботи з виборцем. Запитаймо себе: що, виборці Бродецького, Гордіївки чи Русави на виборах місцевих голів Вінниччини керувалися загальнонаціональними чи обласними рейтингами Єдиного Центру? Звичайно, ні. Та й друге місце  у Тернопільській обласній раді дісталося завдяки кількамісячній напруженій роботі, в результаті якої партійні активісти Єдиного Центру зуміли «накрити» кожне село і місто. Хтось скаже, що ситуація так склалася: БЮТ завагався, брати чи не брати участь у виборах, а тим часом цим скористалися інші. Можливо, й так, але це вже проблема того ж таки БЮТу.
Ми маємо розуміти, що Єдиний Центр, як самодостатня партія, що ставить амбітні цілі, повинна завжди ідентифікуватися як в сільській хаті, студентському середовищі, так і в бізнесових та підприємницьких колах, як по назві, так і по дохідливих гаслах пересічним виборцем. Особливо зараз, коли після виборів 15 березня стало зрозуміло, що люди вже не ведуться на хитромудрі просторікування як про їх долю піклується влада. На Тернопільщині праворадикальна «Свобода» вийшла переможцем, Єдиний Центр має цілком пристойний результат-друге місце (за збігом результатів виборів партія дійсно в центрі), БЮТ, Наша Україна, Українська народна партія, Блок Литвина-аутсайдери, Партія регіонів, як здивовано коментують її лідери, і не сподівалася на такий високий результат. І що після цього, такий політичний пасьянс розкладеться згодом в масштабах країни? Сумнівно, однак нехай відповідь на це питання шукають наші політологи.
Скажу про інше. Для наших партійних осередків, їх лідерів та активістів настає час, яким обов′язково треба скористатися. Перш за все, потрібно всіляко та у будь-який спосіб поширювати інформацію про результати виборів для нашої партії. У людей має виникати стійка асоціація з Єдиним Центром, що це нова політична сила, яка здатна завоювати довіру людей і перемагати. По-друге,  виборець має мати можливість пильніше придивитися до політичних засад Єдиного Центру і, знаючи наших лідерів на місцях, як професіоналів, авторитетних людей, зробити свій вибір. Це дуже важливий напрямок для партії, питання тактики на сучасному етапі-залучити до партійних рядів нових членів, бо багато колишніх нашоукраїнців, бютівців, регіоналів або з інших партій знаходяться у роздумах та на роздоріжжі.
Цілком очевидно, що Єдиний Центр зараз стане об′єктом нападок, різного роду звинувачень, політичного кілерства з боку інших партій та їх політтехнологів. Це закономірно в умовах жорсткої конкуренції..
Але й не треба забувати, що з Єдиним Центром почнуться переговори, консультації з прицілом на спільне майбутнє лідерів тих політичних сил, які тверезо і адекватно сприймають ситуацію, розуміють, що Єдиний Центр-це партія великих можливостей та реальних перспектив. І така партія сильна не лише рейтингом.

Віктор Яблонський, заступник голови обласного осередку Єдиного Центру

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"