Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Згідно аналізу попередньої інформації з дільниць Снітківської (Мурованокуриловецький район), Багриновецької (Літинський район), Клекотинської (Шаргородський район), Чернятинської (Калинівський район), Серебринецької (Могилів-Подільський район) сільських рад в обід проголосували, в середньому майже половина виборців.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Від кризи країна може виграти.
2009-03-27 17:43:00

Від кризи країна може виграти.

Своє бачення наслідків кризи для економіки України та рівня життя пересічних громадян пропонує керівник Росошанського первинного осередку Липовецької районної організації Єдиний Центр Луцький Сергій Михайлович.

26 березня 2009 року о 18.00 в будинку культури села Росоша Липовець- кого району відбулась зустріч активістів партії Єдиний Центр: голови Росо-шанського первинного осередку Луцького Сергія Михайловича, членів партії Гнатів Леоніда Богдановича, Кравценюка Павла Сергійовича з працівниками Росошанського сільського споживчого товариства, де обговорювались питання політичної та економічної ситуації в країні та регіоні, висвітлювалась позиція партії Єдиний Центр в кризовий період, яку роль відіграє дана партія в регіоні, обговорювались інші питання.
 Своє міркування про наслідки кризи для економіки України та рівня життя пересічних громадян пропонує керівник Росошанського первинного осередку Липовецької районної організації Єдиний Центр Луцький Сергій Михайлович.
  - Шановний сергій Михайлович, які галузі України та регіону на вашу думку найбільше постраждають від кризи.
  - Насамперед це будуть ті галузі, які виробляють продукцію на екс-порт, металургія через зниження обсягів виробництва, машинобудування, будівництво.
  - Як Ви гадаєте, чи може криза мати позитивні наслідки.
  - Історія свідчить, що криза — це поштовх та пошук й знаходження нових управлінчеських рішень, нових технологій, і як не парадоксально, але від кризи можуть виграти окремі галузі, в тому числі й сільське господарство, яке домінує в нашому районі.
  - Сергія Михайловичу, як пересічний громадянин може сьогодні за-хистити свої доходи.  
  - Власні доходи і заощадження краще вкласти в золото і дорогоцінні метали, антикваріат
  - Яку роль відіграє ваша партія в зміцненні економіки в цілому, в тому числі нашого району.
  - Ми пропунуємо вивести зарплату із “тіні”. Зменшити податки на зарплату, підтримати малий та середній бізнес, негайно прийняти новий податковий кодекс, знизити ПДВ, що зменшить кількість “тіньових” схем і допоможе вивести економіку із “тіні”, зупинить корупцію і знизить ціни на товари та послуги, зупинить тіньове скуповування землі за безцінь.
 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"