Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Згідно аналізу попередньої інформації з дільниць Снітківської (Мурованокуриловецький район), Багриновецької (Літинський район), Клекотинської (Шаргородський район), Чернятинської (Калинівський район), Серебринецької (Могилів-Подільський район) сільських рад в обід проголосували, в середньому майже половина виборців.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

До 60 річчя від Дня народження Володимира Івасюка.
2009-03-31 18:01:00

До 60 річчя від Дня народження Володимира Івасюка.

“Життя Володимира Івасюка коротке, яскраве і сміливе: творчість — неперевершена у своєму національному новаторському підході.” - такими словами відкрила концертну програму в районному Будинку культури, присвячену 60-річчю Володимира Михайловича Івасюка Голова Тульчинської районної організації Єдиного Центру Колібабчук Марія Іванівна.

“Це був великий згусток енергії, любові, дивної працездатності, а ще великої любові до української пісні, українського слова
 Народжуючи геніїв, народ віддає їм своє серце, душу, розум, історію, майбутнє. Володимиру Івасюку український народ вручив золоті ключі від свого пісенного серця, і мабуть тому всі пісні композитора життєстверджуючі, оптимістичні, сповнені великого сердечного тепла.
 З усіх щедрот душі Володимир обрав неспокій, труд душі, боління серця. Його пісні живуть у серцях його ровесників, їх співають сучасні молоді люди, вони не знають кордонів у часі і просторі, бо у них співає сама українська душа.
 Шануймо і поважаймо нашу святу землю, її історію, мову, пісню, давні благородні звичаї. Хай гордий спадкоємний дух наших святих сподвижників і великомучеників додає нам гордості і снаги, впевненості і надії.
 Тож доземно уклонімся Великому Українцю — Володимиру Івасюку, цьому сизокрилому птаху, за його безсмертні твори і нетлінну душу.”
 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"