Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Вже проголосували 50% виборців (станом на 14.30 годину)

Згідно аналізу попередньої інформації з дільниць Снітківської (Мурованокуриловецький район), Багриновецької (Літинський район), Клекотинської (Шаргородський район), Чернятинської (Калинівський район), Серебринецької (Могилів-Подільський район) сільських рад в обід проголосували, в середньому майже половина виборців.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

Вінниччині - новітні технології та сучасні телекомунікаційні послуги
2009-04-02 09:24:00

Вінниччині - новітні технології та сучасні телекомунікаційні послуги

Днями Вінницька філія ВАТ «Укртелеком» запровадила однією з перших в Україні цифрове телебачення. Директор філії, кандидат технічних наук, доцент, заступник голови Вінницької обласної організації «Єдиний Центр» Віктор Яблонський прокоментував цю телекомунікаційну новацію.

- Протягом останніх років філією зроблено чимало для жителів області. Укртелеком, як провідний національний оператор зв?язку, нарощує обсяги новітніх послуг, впроваджуючи найкращі технології. Так, лише за кілька років Вінницькою філією розгорнуто на Вінниччині розгалужену мережу широкосмугового доступу до Інтернету за технологією ADSL під торговою маркою «ОГО!», за допомогою якої можна користуватися всесвітньою мережею Інтернет. Переважну кількість споживачів цієї послуги складають підприємницькі структури, організації, навчальні заклади, банківські установи, громадяни різних вікових категорій. Сьогодні від Вінницької філії Укртелекому завдяки ADSL-технології послугою «ОГО!» користуються майже 20 тисяч жителів області. Причому попит лише зростає.
І ось зараз ми провели презентацію та ввели у дію унікальний проект, який є логічним продовженням всієї нашої попередньої роботи. До речі, стартував він одночасно у Києві, Київській, Вінницькій та Запорізькій областях. Мова йде про цифрове телебачення за технологією IPTV, яка вже працює у провідних телекомунікаційних країнах, а в Україні вона буде мати назву U.TV.
Завдяки цій технології клієнти Укртелекому отримають послуги сучасної телефонії, високошвидкісного Інтернету та цифрового телебачення (три в одному) від однієї компанії. Відтепер перші вінницькі абоненти цифрового телебачення зможуть скористатися перевагами U.TV, оцінити високу якість та можливості послуги.
Абоненти Укртелекому отримують можливість, сплативши абонплату лише за користування швидкісним Інтернетом «ОГО!», додатково одержувати й послуги сучасного інтерактивного цифрового телебачення U.TV. Користуючись повним набором послуг від Укртелекому, абоненти отримують низку переваг. Перш за все, це доступ до якісних найсучасніших технологій, зручність в оплаті послуг телефонії, Інтернету та інтерактивного цифрового телебачення одним рахунком, єдине вікно обслуговування, економія коштів.
На відміну від ефірного, кабельного та супутникового телебачення, користувачеві послуги U.TV надається можливість переглядати лише рейтингові канали і за найвищої якості зображення та звуку. Варто зазначити, що Укртелеком тільки доставляє послугу U.TV, є своєрідною транспортною мережею, а наповнює пакет телеканалів інший контент-провайдер, який сьогодні пропонує для перегляду кілька десятків відібраних рейтингових телеканалів України, Росії та світу.

 

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"